Noa Real Estate

Verstand van vastgoed

Geschoold als juriste duikt Kristien Viaene eerst de bankwereld in
om daarna ervaring op te doen bij de Brusselse vastgoedmakelaar Victoire
en een projectontwikkelaar in Antwerpen.

Na het behalen van een postgraduaat vastgoedkunde aan de KU Leuven,
richt ze in 2004 het vastgoedkantoor NOA real estate op.

Intussen is NOA real estate uitgegroeid tot één van de belangrijkste spelers
op de Brusselse vastgoedmarkt.

Het 15-koppig team is uit hetzelfde hout gesneden: gepassioneerde werkers
die hun klanten enkel de allerbeste service leveren.

Mét de glimlach!

Kristien Viaene

Kristien Viaene

Zaakvoerder
k.viaene@noa-re.be
02 344 44 22

Mater familias van NOA. Staat garant voor een warme en persoonlijke aanpak.
Maryan Boddaert

Maryan Boddaert

Onthaal
info@noa-re.be
02 344 44 22

Verwelkomt onze klanten al meer dan 10 jaar met een kamerbrede glimlach.
Nathalie Mahieu

Nathalie Mahieu

Verkoop bestaand vastgoed
n.mahieu@noa-re.be
02 344 44 22

Vastgoedmakelaar met meer dan 25 jaar ervaring die ze graag met haar collega’s deelt.
Tom Mestdagh

Tom Mestdagh

Verkoop bestaand vastgoed
t.mestdagh@noa-re.be
02 344 44 22

Een neus voor atypische panden. Verfijnt dit orgaan al meer dan 10 jaar bij NOA.
Gilles Droneau

Gilles Droneau

Verkoop bestaand vastgoed
g.droneau@noa-re.be
02 344 44 22

Na een master in real estate aan Solvay, heeft Gilles voor NOA gekozen om de theorie te toetsen aan de praktijk
Suzanne Vaelen

Suzanne Vaelen

Verkoop nieuwbouw
s.vaelen@noa-re.be
02 344 44 22

Naast vastgoedmakelaar is Suzanne ook lerares. Haar creativiteit en mensenkennis zet ze in op de nieuwbouwafdeling van NOA.
Marc Louw

Marc Louw

Verkoop nieuwbouw
m.louw@noa-re.be
02 344 44 22

Na een carrière in het leger analyseert en verkoopt hij nu nieuwbouwprojecten met een militaire precisie en ijzeren discipline
Yasmine Hakkari

Yasmine Hakkari

Admin Nieuwbouw
yasmine@noa-re.be
02 344 44 22

Florence Ackermans

Florence Ackermans

Admin Verhuur
f.ackermans@noa-re.be
02 344 44 22

Overdag coördineert ze onze verhuurafdeling, ‘s avonds is ze een lifestyle-icoon op Instagram
Thibault Lambert

Thibault Lambert

Verhuur
t.lambert@noa-re.be
02 344 44 22

De perfecte combinatie van Brusselse flair en Belgische bescheidenheid.
Allyssa Meyers

Allyssa Meyers

Verhuur
a.meyers@noa-re.be
02 344 44 22

Mathieu Sirgi

Mathieu Sirgi

Verhuur
m.sirgi@noa-re.be
02 344 44 22

Het jonge talent van de verhuurafdeling. Staat altijd voor u klaar
Ariane Denidder

Ariane Denidder

Beheer
noa@noa-re.be
02 344 44 22

De engelbewaarder van uw pand. Is al bijna 10 jaar verantwoordelijk voor het beheer bij NOA.
Kathie Bryon

Kathie Bryon

Beheer
k.bryon@noa-re.be
02 344 44 22

Ontfermt zich over de administratie van het beheer: steeds kalm en consciëntieus
Laurence Bombaert

Laurence Bombaert

Finance - HR - Marketing
l.bombaert@noa-re.be
02 344 44 22

Achter de schermen, leidt ze alles in goede banen voor Finance, HR en Marketing

Wil jij onze nieuwe collega worden ?

Groep2017Heb je een eigen BIV-nummer of ben je al actief in de vastgoedsector? Werk je georganiseerd en gedisciplineerd? Spreek je vlot Nederlands, Frans en Engels of beheers je nog andere vreemde talen? 

Dan ben jij misschien wel de collega die we zoeken!

In ruil voor jouw talent en gedrevenheid bieden wij een aantrekkelijke verloning, een boeiende job
met internationale contacten en alle kansen om te groeien in een fijne omgeving.

Interesse? Stuur dan snel je cv naar info@noa-re.be.